Par mums

SIA „Medilink” ir viens no lielākajiem medicīnas un laboratorijas preču piegādātājiem Latvijā. Mūsu klienti ir slimnīcas un poliklīnikas, pārtikas un vides laboratorijas, ārstu prakses un ikviens cilvēks, kuram nepieciešamas medicīnas preces. Uzņēmums nodrošina visu pārdoto iekārtu servisu. Mūsu darbinieki ir profesionāļi ar lielu darba pieredzi, kas vienmēr gatavi sniegt padomu un palīdzēt.
Visas internetveikalā piedāvātās preces ir apskatāmas un nopērkamas arī mūsu veikalā: Rīgā, Višķu iela 2 k-1.  Pārdevēji – klientu konsultanti atbildēs uz jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus.

SIA “Medilink” tiek īstenota kvalitātes politika:
Uzņēmums strādā, lai sniegtu klientiem augstu pakalpojuma kvalitāti, daudzveidīgu preču klāstu, tai skaitā laboratorijas preču tirgū, un nodrošinātu preču piegāžu nepārtrauktību, vienlaicīgi rūpējoties par piegādātās preces nevainojamu kvalitāti un mūsdienīgu, efektīvu tehnoloģiju pieejamību katram klientam. Savā darbībā uzņēmums apņemas ievērot visas  LVS EN ISO 9001:2017 un LVS EN ISO 14001:2017 standartu un atbilstošo normatīvo aktu prasības, aizsargāt vidi, ieskaitot iespējamā piesārņojuma novēršanu, kā arī veikt nepārtrauktu uzņēmuma kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas procesu uzlabošanu.

Informācijai: internetveikalā nav atspoguļots pilns SIA „Medilink” piedāvāto medicīnas preču klāsts. Ja nevarat atrast jums vajadzīgo preci – zvaniet.

Rekvizīti un juridiskā adrese:
SIA “MEDILINK”
Vienotais reģistrācijas Nr.40003996045
PVN kods: LV40003996045

Banka: AS “Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts: LV92HABA0551020019258

Juridiskā adrese: Višķu iela 2 k-1, Rīga, LV-1063